Каталог

Знижки

Набори пензликів для макіяжу 

Є 1 товар.
Показ% 1 $ d -% 2 $ d з 1 товара
  • Набір пензликів 16x9 cм - від інтернет магазину, турецької косметики Unice і білизни Miorre. Турецька косметика Unice - це якість, це Ваш стиль і Ваш успіх. Косметика Unice і турецька білизна Miorre, можна купити у нас в інтернет магазині за низькою ціною. Нам довіряють всі. Ми працюємо чесно і швидко.Для оформлення знижки, пройдіть по посиланню,...

    299,99 грн. 350,00 грн.
    In Stock
Показ% 1 $ d -% 2 $ d з 1 товара

Набори пензликів для макіяжу Unice (Юнайс)

Набори пензликів для макіяжу UNICE (ЮНАЙС) - від інтернет магазину, турецької косметики Unice і турецького білизни Miorre. UNICE - мультибрендова косметична компанія ЮНАЙС об'єднує в собі ряд добірних брендів, сучасної високоякісної косметики. UNICE (ЮНАЙС) містить такі бренди: Langsteiner, Flormar, Міракулюм, Sera Cosmetics, FRAGWORLD, Erhan Kimya, Аромат, Хелсі Фарм Косметікс, а також компанія ЮНАЙС зареєструвала дві торгові марки Body & Soul і Ecofusion. Також в магазині представлена косметика farmasi. Косметика відмінної якості за вигідною ціною завжди доступна для Вас в нашому інтернет магазині. Завжди свіжий, каталог Unice і Miorre, а також Фармаси каталог, можете подивитися у нас він знаходитися в меню сайту. Косметика ЮНАЙС - це правильний вибір. У нашому магазині Ви знайдете якісне нижню білизну Міорі (miorre). Miorre білизна - висока якість прийнятні ціни. Наш сайт (Інтернет магазин косметики Unice і нижньої білизни miorre) простий і зручний в обігу, Ви без зусиль зможете знайти що потрібно ...

Також в інтернет-магазині Unice (Юнайс) Ви можете оформити знижку від 20% -33%, отримати подарунок і ряд можливостей від Компанії Unice (Юнайс). Про розміри знижки і можливості, Ви можете ознайомитись в розділі Можливості . А якщо Ви вирішили оформити знижку, тоді Вам потрібно пройти Реєстрацію (в меню сайту) і після оформити замовлення згідно sms повідомлення, яке прийде на Ваш мобільний телефон. Після реєстрації, в компанії UNICE, Ви зможете купувати косметику за найнижчими цінами, а також можете заробляти, продаючи косметику за роздрібною ціною тому для Вас товар вже за оптовою ціною.

Високоякісну косметику Unice і турецьке білизна miorre, можна купити у нас в інтернет магазині за низькою ціною. Нам довіряють все. Ми працюємо чесно і швидко. Доставка товару по всій території України: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Луцьк, Сімферополь, Миколаїв, Полтава, Донецьк, Одеса, Житомир, Ужгород, Рівне, Суми, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Хмельницький, Черкаси, Луганськ, Херсон, Чернігів , Львів, Тернопіль, Харків, Чернівці, і в інші населені пункти України.

Кожна любителька прикрашати своє обличчя засобами макіяжу має свою технологію нанесення косметики, і арсенал засобів. У будь-якому випадку, без використання пензликів вдалому мейк апу не буде.

Кисті розрізняються по призначенню: для пудри, для рум'ян, для помади, для тіней, для брів.

Особливістю кистей для макіяжу Unice (Юнайс) є те, що вони виготовлені з натурального ворсу. І питання тут не в якості самої кисті, а саме в нанесенні макіяжу. Штучні матеріали здатні перекручувати фактуру і насиченість кольору. Тільки за допомогою натуральної кисті колір на обличчі буде відповідати кольору в тюбику.

Прилади для нанесення макіяжу розрізняються пухнастий, об'ємністю і рівними або нерівними краями. Найбільша і сама пухнаста кисть використовується для нанесення пудри. Пензлик для рум'ян може бути об'ємна або плоска.

1. Плоска пензлик створює точні виразні лінії. Це варіант для вечірнього макіяжу.

2. Об'ємна пензлик гарантує згладжена фактури і надає вид натурального рум'янцю.

Помадні і тіньові пензлика можуть бути не рівні, а зі скошеною структурою. Використання таких кистей допомагає краще прорісовиванія основи.

Набір кистей Unice (Юнайс), крім м'якої структури натурального ворсу, має вражаючий дизайн. Для любителів класики - чистий чорний. Ексцентричний леопардовий принт, мабуть, виберуть темпераментні жінки. Універсальний рожевий прийде до смаку кожній дівчині.

Відповідно до кольору, інструменти для макіяжу доповнені компактними чохлами.

Більше не варто заздрити професійним стилістам. Вдосконалюйте свої вміння з нанесення косметики, не виходячи за межі квартири.